Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2//lib/php/conn.php) is not within the allowed path(s): (/home/lazyopl/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/lazyopl/domains/archiwumbip.lazy.pl/public_html/php/top.php on line 36
BIP UM Łazy 
 
bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP


Plany Zagospodarowania Przestrzennego

    Prezentowane w naszym serwisie dane mają wyłącznie charakter poglądowo-informacyjny, posiadają zróżnicowany stopień aktualności/szczegółowości i mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej. Informacje uzyskane z poniższych zasobów oraz wygenerowane z nich wydruki, jak i wykonane pomiary nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek decyzji gospodarczych oraz prawnych. Urząd Miejski nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z poniższych danych.

  1. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr XLII/341/06 z dnia 25 października 2006 r.

  2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy, dla terenu położonego w Łazach – osiedle Stara Cementownia - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr VIII/82/07 z dnia 30 lipca 2007 r.

  3. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy dla cmentarza Parafii Rzymsko-Katolickiej pod wezwaniem Św. Michała Archanioła i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łazach przy ulicy Cmentarnej - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr XXII/206/09 z dnia 30 stycznia 2009 r.

  4. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy dla rurociągu tlenu do Huty CMC Zawiercie - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr XXVI/235/09 z dnia 19 czerwca 2009 r.

  5. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy dla części terenu sołectwa Chruszczobród w gminie Łazy - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr XI/89/11 z dnia 10 listopada 2011 r.

  6. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy, dla potrzeb przebudowy gazociągu Trzebiesławice - Częstochowa (odgałęzienie do SRP Huta Zawiercie) - Uchwała Rady Miejskiej w Łazach Nr VIII/72/15 z dnia 29 czerwca 2015 r.

  7. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Łazy – Uchwała Rady Miejskiej w Łazach NR XX/179/16 z dnia 14 września 2016 r.

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy, dla terenu położonego w Łazach – osiedle Stara Cementownia
załącznik graficzny 1
załącznik graficzny 2

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy, dla sołectwa Chruszczobród Piaski w gminie Łazy
załącznik graficzny 1
załącznik graficzny 2

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w korytarzu lokalizacji rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia na terenie gminy Łazy wraz ze sporządzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko (Prognozy oddziaływania na środowisko) w ww. miejscowego planu:

Pobierz obwieszczenie

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy, dla terenu położonego w Łazach - osiedle Stara Cementownia:

Pobierz obwieszczenie

Tekst projektu planu

Rysunek projektu planu

Prognoza oddziaływania na środowisko-tekst

Prognoza oddziaływania na środowisko-rysunek1

Prognoza oddziaływania na środowisko-rysunek2

Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Łazy dla sołectwa Chruszczobród Piaski:

Pobierz obwieszczenie

Tekst projektu planu

Uzasadnienie

Rysunek projektu planu

Prognoza oddziaływania na środowisko-tekst

Prognoza oddziaływania na środowisko-rysunek
Opublikował: Marcin Wojdas
Publikacja dnia: 07.06.2018
Podpisał: Maciej Grabowski
Dokument z dnia: 25.10.2006
Dokument oglądany razy: 26 000